Karrier

Csatlakozz a HeroBot szakértő csapatához!

A HeroBot kollégái kiemelkedő szakértelemmel rendelkeznek üzleti folyamatok fejlesztésében és azok robotokkal történő automatizációjában (RPA). A robotizációról nem színes prezentációkat készítünk, hanem az igények felmérését követően mi alakítjuk ki a robotmegoldást és az elkészült robotot be is illesztjük az ügyfél működésébe. Munkánk minőségét az implementált folyamati fejlesztések igazolják, robotjainkra az ügyfelek napi szinten bátran támaszkodhatnak.

Ha már van tapasztalatod folyamatfejlesztésben, RPA alapú automatizációban, vagy szeretnéd mindezeket a gyakorlatban, igazi szakértőktől elsajátítani olvass tovább!

RPA Üzleti elemző és Fejlesztő

Fő feladataid lesznek

  • Azonosítod a folyamati pazarlásokat és javaslatot teszel a folyamatok fejlesztésére
  • Értelmezed és dokumentálod az üzleti igényeket, egyeztetsz az üzleti szakértőkkel
  • Megtervezed és dokumentálod a robotmegoldást
  • Lefejleszted és teszteled a robot workflow-kat
  • Támogatod a robotok üzembe helyezését
  • A éles robotokat szükség szerint felügyeled, közreműködsz a felmerülő hibák elhárításában
  • Mindeközben jól érzed magad 🙂

Szívesen dolgozunk együtt veled, amennyiben

  • Gyorsan tanulsz, saját tudásod szívesen osztod meg másokkal
  • Szeretsz strukturálatlan problémákat megoldani
  • Büszke vagy rá, hogy munkádat precízen végzed
  • Nem nyugszol, amíg megfelelő választ nem találsz a felmerülő kérdésekre
  • Nem okoz nehézséget párhuzamosan többféle feladattal foglalkoznod
  • Jól tudsz csapatban dolgozni, de ha kell önálló kihívásokat is elvállalsz
  • Fontos számodra az emberi tényező, munkakapcsolataidban az őszinteség és a partnerség meghatározó

A sikeres együttműködéshez elengedhetetlen, hogy

  • Elemzői, kritikus gondolkodásmóddal rendelkezz
  • Elbírd a visszatérő feladatokat is, felelősséget vállalj a tőled elvárt minőség eléréséért
  • A Microsoft Office eszközöket (kiemelten az Excelt) magabiztosan használd
  • Érthetően, lényegre törően tudj kommunikálni másokkal
  • Az angol nyelvet írásban és szóban is magabiztosan használd

Kifejezetten előnyt jelent, ha

  • Robotizációs megoldásokkal kapcsolatban gyakorlati tapasztalatod van (például: UiPath, Blue Prism, Automation Anywhere)
  • Gyakorlott vagy Excel-makrók írásában, VB.net kódolásban, vagy ismersz egyéb programnyelveket
  • Jártassággal bírsz üzleti folyamatok felmérésében, modellezésében és fejlesztésében
  • Használtál már folyamatábrázoló, modellező szofvert (pl. Microsoft Visio, ARIS)
  • Foglalkoztál rendszerüzemeltetéssel, alkalmazás támogatással, informatikai felhasználó támogatással
  • Dolgoztál már a legelterjedtebb ERP / egyéb információs rendszerekkel (pl. SAP)
  • Munkatapasztalatot szereztél több iparágban, nagyobb szervezetekben, melyek működését közelről is megismerted
  • Felsőfokú gazdasági, vagy informatikai végzettséggel rendelkezel

Ami miatt érdemes elgondolkoznod a lehetőségen

  • Jövőálló, értékes tudásra tehetsz szert
  • Értelmes, hasznos munkát végezhetsz, mely kézzel fogható értéket teremt
  • Megtanulhatod, hogyan értelmezz, modellezz és fejlessz üzleti folyamatokat
  • A gyakorlatban sajátíthatod el a vezető RPA szoftverek használatát
  • Részt vehetsz egy jó hangulatú, támogató szakmai csapat felépítésében

Amennyiben a feladat felkeltette érdeklődésed küldd el

  • szakmai önéletrajzodat,
  • bruttó fizetési igényedet,
  • az érdeklődésed hátteréről 3 mondatot és
  • telefonos elérhetőségedet

… az info@herobot.eu email címre és kollégánk felveszik veled a kapcsolatot!